Menu Close

Bendradarbiavimas su Visuomenės sveikatos biuru

Suteikiant pirmąją pagalbą po traumos, svarbiausia yra įvertinti situacijos saugumą ir nukentėjusiojo būklę.  2026 m. balandžio 28 d. Visuomenės sveikatos biuro atstovė Giedrė Dienos centro lankytojus bei darbuotojus mokė, kaip ir kokią pagalbą suteikti kritiniu atveju. Drąsiausi ryžosi išbandyti savo jėgas aktyviai dalyvaudami bei atlikdami įvairias užduotis. Mokymus inicijavo Dienos centro slaugytoja Laima Raudienė. Dėkojame Visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą, svarbias žinias, įdomias vaizdines bei naudingas praktines užduotis.
Socialinė darbuotoja Diana Lisienko
Skip to content