Menu Close

Viktorina “Klausimų pinklės”

Lietingą ir niūrią gegužės 19 dieną Dienos centre buvo gera, šilta ir jauku nuo džiaugsmingo klegesio bei  besiliejančios jausmų jūros. Užimtumo specialistė (audimui) Jūratė Liutikienė suorganizavo viktoriną “Klausimų pinklės”. Protų mūšyje kovėsi dvi komandos – “Smalsučiai” ir “Gudručiai”, savo žinias išbandė ir “salės” žiūrovai.  Įdomios loginės užduotys, mįslės vertė ne vieną pasukti galvą.  Viktorinos dalyviai buvo apdovanoti gardžiais prizais.
Socialinė darbuotoja Diana Lisienko
Skip to content